foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakaras

    Spalio 18 d. vyko teminis 1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakaras. Jaunieji gimnazistai šiam vakarui ruošėsi iš anksto. Kiekviena klasė paruošė išradingą prisistatymą, linksmas užduotis kitoms klasėms ir padainavo nuotaikingas dainas visi kartu. Vakaro vedantysis Raimondas Kiltinavičius

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija