Netradicinės pamokos

Spalio 24 dieną  vyko netradicinės pamokos. Gimnazijoje ir vėl lankėsi aktorius Raimundas Lukšas,  jis pristatė lietuvių ir užsienio klasikų kūrinius. Meninio skaitymo meistriškumą, įtaigumą aktorius atskleidė skaitydamas Balio Sruogos „Dievų miško“ ištraukas 3-4 klasių  ir Ernesto Hemingvėjaus „Senis ir Jūra“ 1-2 klasių gimnazistams. Visų klasių mokiniai buvo puikūs klausytojai ir nors salėje kiekvienoje pamokoje būdavo apie 200 mokinių aktorius savo talentu, savo aktoriniu žavesiu, balso tembru ir paprastumu  nuo pat pirmų minučių jau užvaldydavo mokinius ir įgydavo jų dėmesingumą. Aktoriaus talentu buvo sužavėti ne tik mokiniai, bet įvairių dalykų mokytojai.

Visi lauksime naujų susitikimų su aktoriumi Raimundu Lukšu. Artimiausias susitikimas numatomas su abiturientais, kuriems aktorius skaitys Justino Marcinkevičiaus trilogijos „Mindaugas”, „Mažvydas”, „Katedra” ištraukas.