foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Renginys "Meno šėlsmas" 

    Ypatingi muzikos, šokio, kūrybos deriniai džiugino žiūrovus "Meno šėlsmo" renginyje, gimnazijos aktų salėje. Grakštūs judesiai, ritmo pajauta, skambūs balsai visus suvienijo bendrai ir prasmingai meninei veiklai. Šypsenos veiduose, susiliejimas su savo kūriniu, aplodismentų gūsiai, šūksniai bravo. Visa tai apibūdino dalyvių ir žiūrovų nuotaikas tvyrančias Meno šėlsmo teminiame vakare. Programoje dalyvavo:  Dominyka ir Era, Daina ir Era, Edvardas, Paulina ir Toma, Marta ir Patricija, Laurynas, Almantas, šokio kolektyvas D-EM, Laura ir Arnas, Jolanta, Julija ir Darius, Tadas, Paulius, Darius, Mantas ir Arnas. Direktorius Alvydas Januškevičius ir renginio organizatorė direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė padėkojo jauniesiems talentams už jų atliktą programą ir įteikė simbolines dovanėles.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija