foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

„Protų mūšiai“ II turas

    Įvyko antrasis gimnazijos „Proto mūšių“ turas. Dalyvavo 12 komandų. Šiame ture dalyvavusios komandos surinko daugiau taškų, nei praėjusiame „Protų mūšyje“.  Geresni šio turo rezultatai byloja tai, kad komandos ruošėsi atsakingiau ir kruopščiau. Dalyviai turėjo išbandyti savo žinių lygmenį šiose srityse: sportas, menas, muzika, vaizdai ir kiti įvairūs klausimai. Visos komandos nuožmiai kovėsi iki paskutinio klausimo, tačiau šiame ture į priekį išsiveržė trys komandos.  I-ą vietą užėmė „Trikampis kvadratas“,  II-ą pasidalino „Burundukai.lt“ ir „Fenikso brolija“. Sveikiname laimėjusias komandas ir linkime sėkmės sekančiame ture, kuris įvyks balandžio 3 d. gimnazijos aktų salėje.

Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija