foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Varžytuvės „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“

   Lapkričio 4 d. dešimt komandų iš visos Lietuvos dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos vykdomose varžytuvėse „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“. Renginio tikslas - telkti mokyklos bendruomenes, stabdant patyčių, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo plitimą mokyklose, ugdant mokinių atsakomybę ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą.

   Mūsų gimnazijos komanda „Orangutangiukaiatliko šiuolaikinę vaidybinę improvizaciją, remiantis pasaka „Mikutis“. Vaidmenis atliko šie 1A  klasės mokiniai:
Eglė Pranckutė, Agnė Antanaitytė, Ugnė Čiauškaitė, Ugnė Rauzaitė, Marius Aksionovas, Agnius Laurinaitis, Sidas Paulaitis, Daumantas Meškauskas.

Socialinė pedagogė Dalė Eidokaitienė

  

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija