foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Metodinis renginys „Literatūrinio rašinio kūrimas, taisymas, tobulinimas“

   Spalio 28 d. mūsų gimnazijos mokytojų iniciatyva vyko nuotolinis Lietuvos pagrindinio ir vidurinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams skirtas metodinis renginys „Literatūrinio rašinio kūrimas, taisymas, tobulinimas“. Renginį vedė Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Nijolė Černauskienė, mūsų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Greičiūnienė bei lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Irmanta Valošinienė. Renginio metu lektorės su Lietuvos gimnazijų, progimnazijų,  licėjų mokytojais dalinosi gerąja darbo patirtimi, apžvelgė savo dėstomo dalyko naujoves, aktualijas.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija