foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Protų mūšis „Moki žodį-žinai kelią“

   Vasario 26 dieną vykęs Protų mūšis „Moki žodį-žinai kelią“ - tai dar vienas Lietuvių kalbos savaitės renginys, kuriame dalyvavo I klasių gimnazistai. Šauniai varžėsi 1d (2 vieta) ir 1e (1 vieta) klasės. Užduotis ruošė 2d klasė.

   Renginį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J.Norkūnienė. Sveikiname visus žaidimo dalyvius!

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija