foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Proto mūšis „Galvanometras“

   Rugsėjo šešioliktą dieną fizikos mokytojas Algirdas Kazinevičius I-ų klasių gimnazistus pakvietė į proto mūšį „Galvanometras“, kuris vyko Jurbarko r. viešosios bibliotekos patalpose. Fizikos konkurse dalyvavo komandos iš 5-ių gimnazijos klasių. Konkurso dalyviai pasitikrino fizikos žinias net trijuose turuose.

  Dalyvaujančias komandas pasveikino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė. Vertinimo komisija, kurioje darbavosi ir anglų kalbos mokytoja Jurgita Kazinevičienė, talkino fizikos mokytojui susumuoti rezultatus. Mokiniai ne tik praturtino žinias apie fiziką, bet ir buvo apdovanoti padėkomis. 

 

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija