foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Svečio iš Vokietijos ambasados viešnagė gimnazijoje

   Rugsėjo 19 d. mūsų gimnazijoje viešėjo Vokietijos ambasados vokiečių kalbos mokymo koordinatorius ponas Alexander Schleich. Svečias susipažino su gimnazija, mokytojais, bendravo su gimnazijos administracija bei  pasveikino ir įteikė vokiečių kalbos egzamino Deutsches Sprachdiplom (DSD) I diplomus mūsų gimnazistams: Sirvydui Griškui, Gyčiui Pavalkiui, Kamilei Ambrutaitytei, Matui Kuzminskui, Gintarei-Gabrielei Gabšytei, Ditei Vaitekūnaitei, Viktorijai Braženko, Medai Karpavičiūtei. Sveikiname ir linkime sėkmės ruošiantis DSD II diplomo egzaminui.

   Vokiečių kalbos diplomas (DSD I) – tai vokiečių kalbos mokėjimą visame pasaulyje patvirtinantis dokumentas. DSD I atitinka B1 lygį pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis ir patvirtina vokiečių kalbos mokėjimo lygį, kurio reikalaujama norintiems studijuoti Vokietijos universitetuose (parengiamuosiuose kursuose į šias studijas), mokytis kolegijose ar profesinėse mokyklose bei dalyvauti konkursuose, skirtuose darbo paieškoms, suteikia pranašumą stojant į aukštąsias mokyklas ar universitetus.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija