foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konstitucijos egzamino I etapas 2019

Spalio 3 d gimnazijoje įvyko Konstitucijos egzamino I etapas, kuriame dalyvavo istorijos mokytojų Birutės Genienės ir Jono Laurinaičio paruošti mokiniai: Barbora Jociutė, Ieva Girdžiūtė, Ditė Vaitekūnaitė, Gytis Gotautas, Paulius Bainoravičius, Deividas Danielius ir Gerda Stanaitytė. Džiaugiamės dalyviais ir sveikiname mokinę Barborą Jociutę (istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis), patekus į II etapą, kuris įvyks spalio 17 d.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija