foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Mokytojų diena 2018

Voratinklių sūpuoklėm supasi bobų vasara, žarstydama nuo medžių lapus.

Kinta spalvų gama, o ir nerimas, lyg pagautas paukštis, suspurda širdy.

Mokytojas – žmogus, kuris gali sunkius dalykus paversti lengvais.

   Šiais žodžiais mokytojus pasveikino gimnazijos mokinių taryba ir skaitovė Vėjūnė Rupeikaitė. Visus susirinkusius pradžiugino filmuota medžiaga su gimnazistų šventiniais sveikinimais, kurią sumontavo Mantas Širkevičius.

   Sveikinimo žodį tarė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė kartu įteikdama padėkos raštus gimnazijos mokytojams Gražinai Mikšienei ir Remigijui Brazaičiui.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija