foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pasaulinės AIDS dienos protų mūšis: „AIDS: geriau žinoti 17“

   Gruodžio 1 d. – Pasaulinė kovos su AIDS diena. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į AIDS ligą ir ja sergančiuosius bei siekti sumažinti užsikrėtimų ŽIV skaičių, vengti diskriminacijos, mažinti mirtingumą nuo AIDS!

   Šia proga užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) pakvietė mus paminėti Pasaulinę AIDS dieną dalyvaujant protmūšyje „AIDS: geriau žinoti 17“. Į netradicinę pamoką susirinko I – II gimnazijos klasių mokiniai. Buvo sudarytos 3 komandos po 6 narius. Proto mūšio metu mokiniai ne tik atsakinėjo į sudėtingus klausimus, bet ir gilino turimas žinias apie ŽIV bei AIDS.

   Šį kartą nugalėjo I d klasės komanda, kuriai buvo įteiktos Jurbarko rajono savivaldybės sveikatos biuro dovanėlės, o visoms komandoms – padėkos raštai už nuoširdų dalyvavimą.

    Ačiū komandoms už aktyvumą, o sirgaliams už didžiulį palaikymą!

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija