foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

2017 m. nominacijų nugalėtojai 

   Gruodžio 18 d. gimnazijoje vyko tradicinis Kalėdinis koncertas, kurio metu ne tik savo dainomis džiugino mišrus choras, vadovaujamas Gražinos Mikšienės, kartu su solistais Auguste Pocevičiūte ir Mykolu Gyliu, bet ir buvo paskelbti nominacijų nugalėtojai 2017 m.

1. Stadiono (salės) pažiba – Martynas Gaižauskas.

2. Metų hobis – Pijus Bastys.

3. Metų megaprotas – Viktorija Rainytė.

4. Metų veikliausias – Augustė Pocevičiūtė.

5. Metų stilingiausias – Vėjūnė Rupeikaitė.

6. Metų linksmuolis – Marius Meškauskas.

7. Metų mokytoja - Asta Zikienė.

8. Metų mokytojas - Linas Klijūnas.

9. Metų renginių siela – Adomas Kulikauskas.

10. Metų porelė – Povilas Kačiušis ir Rugilė Mažeikaitė.

11. Metų džentelmenas – Adomas Kulikauskas

12. Metų ilgiausių kasų savininkė – Greta Skilinskaitė, Saulė Ignatavičiūtė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija