foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Lėkščiasvydžio čempionatas 2018 

   Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos mokiniai dalyvavo, Lietuvos moksleivių uždarų patalpų "Lėkščiasvydžio čempionate 2018" iškovojo II - ją vietą ir pagrindinį žaidimo prizą "Žaidimo dvasia". Arnas Levonauskas išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju. Komandos sudėtis: Arnas Levonauskas, Edgaras Nozdrinas, Edvinas Sutkus, Lukas Dapkus, Viktorija Rainytė, Lukas Šneideraitis.Kūno kultūros mokytojas metodininkas Linas Klijūnas.

 

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija