foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazistų popietė Jurbarko vaikų lopšelyje – darželyje „Nykštukas“

   Šių metų kovo 17 dieną mūsų gimnazijos „Gelbėkit vaikus“ ir „Sniego gniūžtė“ nariai lankėsi Jurbarko vaikų lopšelyje – darželyje „Nykštukas“. Mokiniai papasakojo apie kovo 11 d., ir kokia jos reikšmė mums. Kiekvienam darželinukui buvo įteikta po Lietuvos respublikos vėliavėlę, kuri įpareigojo pasakyti linkėjimus Lietuvai. Darželinukai buvo labai išradingi, palinkėjo daug nevystančių gėlių, taikos, draugystės ir kt.

   Po šios susitikimo dalies buvo paminėta „Savaitė be patyčių“, kurios metu darželinukai kartu su gimnazistais piešė daugiaspalvį, įvairiaraštį „Draugystės kilimą“. Tai pirmasis mūsų apsilankymas darželyje, tačiau sutarta, kad tikrai ne paskutinis. Tiek darželio auklėtiniai, tiek ir gimnazistai turėjo puikią popietę, kurios metu netilo muzika ir dainos.

Socialinė pedagogė D. Eidokaitienė

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija