foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazistų apsilankymas neįgaliųjų dienos centre

   Artėjant didžiajai šventei – šv. Velykom, gimnazijos „Sniego gniūžtės“ nariai nutarė šventine nuotaika pasidalinti ir su VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ neįgaliųjų dienos cento lankytojais. Visi kartu praleido popietę, skirtą ateinančioms šv. Velykoms paminėti. Jos metu buvo prisiminti Velykų papročiai ir tradicijos, žaidžiami žaidimai, dainuojamos dainos ir deklamuojami eilėraščiai.
Šis susitikimas buvo pirmasis, tačiau tikrai ne paskutinis, todėl nesakėme „Viso gero“, o sakėme „Iki kito susitikimo“.

Socialinė pedagogė D. Eidokaitienė

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija