foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pasidžiaukime mokyklomis, kuriose gera mokytis

       Remiantis praėjusių metų įsivertinimo ir pažangos anketos duomenimis, paskelbtuose rezultatuose NMVA puslapyje paminėtas ir Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos vardas.
„Pasidžiaukime mokyklomis, kuriose gera mokytis“ http://www.nmva.smm.lt/2016/12/nmva/

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija