Mokytojų kelionė į Suomiją

Rugpjūčio 23-27 dienomis rajono mokytojai, remiami bei skatinami profesinės sąjungos, keliavo į Estiją ir Suomiją. Pirmiausia aplankėme Vantos gimnaziją Estijoje. Buvome šiltai, nuoširdžiai sutikti, susipažinome su Estijos švietimo struktūra, nuostatomis bei perspektyvomis.

Persikėlę keltu į Suomiją aplankėme Tikkurilu gimnaziją Helsinkyje. Tai didžiausia Helsinkio gimnazija, turinti 1200 mokinių. Svečius pasitiko jaunas direktorius. Jis papasakojo apie gimnazijos ir apskritai Suomijos švietimo sistemą. Turėjome galimybę lankytis pamokose, pamatyti mokytojų bei mokinių darbą. Kelionė paliko puikių įspūdžių. Ne tik daug sužinojome, bet ir pailsėjome.