foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Mokytojų kelionė į Suomiją

   Rugpjūčio 23-27 dienomis rajono mokytojai, remiami bei skatinami profesinės sąjungos, keliavo į Estiją ir Suomiją. Pirmiausia aplankėme Vantos gimnaziją Estijoje. Buvome šiltai, nuoširdžiai sutikti, susipažinome su Estijos švietimo struktūra, nuostatomis bei perspektyvomis.

   Persikėlę keltu į Suomiją aplankėme Tikkurilu gimnaziją Helsinkyje. Tai didžiausia Helsinkio gimnazija, turinti 1200 mokinių. Svečius pasitiko jaunas direktorius. Jis papasakojo apie gimnazijos ir apskritai Suomijos švietimo sistemą. Turėjome galimybę lankytis pamokose, pamatyti mokytojų bei mokinių darbą. Kelionė paliko puikių įspūdžių. Ne tik daug sužinojome, bet ir pailsėjome.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija