foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tinklinio turnyras

    Vasario ir kovo mėnesiais kūno kultūros mokytoja Aldona Kvietkienė inicijavo 1-4 klasių merginų rinktinių komandų tinklinio turnyrą, skirtą sveikatingumo metams paminėti. Šio turnyro tikslai buvo siekti sveikatos stiprinimo moksleivių tarpe, populiarinti tinklinio žaidimą gimnazijoje, tobulinti sportinį meistriškumą, skatinti bendradarbiauti bei ugdyti pagarbą ir norą bendrauti. Dalyvavo šios komandos: "Smigis" (atsakinga D.Stulginskytė), "Žaibas" (atsakinga G.Gaižauskaitė), "Smiug" (atsakinga I.Lukošiūtė), "17" (atsakinga G.Mockevičiūtė), "Kolegos" (atsakinga K.Kimbraitė). 1-ą vietą laimėjo komanda "17"(S.Grinaitė, G.Mockevičiūtė, M.Vabalaitė, A.Vidutytė, G.Stulginskytė, V.Narušytė, K.Lenktaitytė), 2-ą vietą - "Smigis" (D.Stulginskytė, I.Cikaitė, G.Vaznytė, R.Beinoravičiūtė, G.Goptaitė), 3-ią vietą "Smiug" (S.Pinaitytė, G.Saulėnaitė, R.Dobilaitė, I.Lukošiūtė, M.Kimbraitė). Komandos buvo apdovanotos diplomais bei gimnazijos atributika. Kūno kultūros mokytoja dėkoja dalyvavusioms merginoms ir D.Stulginskytei padėjusiai organizuoti tinklinio turnyrą.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija