foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Krepšinio varžybos

   Kovo 19 d. gimnazijos sporto salėje įvyko Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų finalinės berniukų (gimusių 1997 m.) krepšinio varžybos. Dalyvavo trys Jurbarko miesto mokyklų komandos. Pirmosiose varžybose susitiko Vytauto pagrindinės ir Naujamiesčio pagrindinės mokyklų komandos. Rezultatu 50-25 laimėjo Naujamiesčio mokyklos berniukai. Antrose varžybose žaidė Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos berniukai ir Naujamiesčio pagrindinės mokyklos komanda. Rezultatu 58-53 laimėjo gimnazistai. Trečiose varžybose susitiko gimnazistų ir Vytauto pagrindinės mokyklos komandos. 53-51 laimėjo gimnazijos berniukai. Trečiąją vietą užėmė Vytauto pagrindinė mokykla, antrą vietą užėmė Naujamiesčio pagrindinė mokykla, pirmą vietą užėmė Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos komanda. Geriausi gimnazistų žaidėjai - Adomas Akutaitis ir Rokas Ralys.Varžybų sekretorės buvo Mačiulytė Ieva ir Mockaitytė Gabrielė. Aikštės teisėjai-Prūsaitis Ričardas ir Vaitiekūnas Tautvydas.

   Balandžio mėnesį gimnazijos komanda vyks į zonines varžybas.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija