foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Žiemos fotografijų paroda

   Galbūt kai kam jau ir pabodo, bet vis dėlto žiema – savaip nuostabus metų laikas. Ne retas ir pats patyrė, jog žiemos metu galima pamatyti nepakartojamų vaizdų ir ne kiekvieną jų pavyksta įamžinti. Būtent todėl gimnazijos moksleiviai siūlo Jums pasigėrėti savo užfiksuotais kadrais!

   Sniegas ir ledas – tai įstabūs gamtos stebuklai, kurie leidžia makro fotografijoje, pažvelgus iš labai arti, pamatyti juos kitaip: rūpestingai  eglės šakas apgulę sniego debesėliai, pati žiemos pasaka sustingusi varveklio spyglyje, paslaptinga ledo misterija, ant lango sužydusios sniego gėles ir sušalę pumpurėliai kieme, svyrantys nuo sniego kepurių. Visas vasaros grožis dabar – tik sušalęs prisiminimas. Tarp minkštų pūkų patalų, rodos, žiemą visur, kur pažvelgsi – balta, tačiau ne fotografo akiai.

   Visa tai mūsų moksleiviai stengiasi parodyti Jums savo užfiksuotose fotografijose ir pasidalinti tais trumpais, nuostabiais momentais.

 

   Linkime greitai sulaukti pavasario, kada žiemos vaizdai liks tik prisiminimuose ir mūsų fotografijose.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija