foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Portretų – autoportretų paroda

   Portretinė fotografija yra vienas iš populiariausių fotografavimo žanrų. Kiekvienos šeimos archyvuose galima rasti begalę savo bei artimųjų ar pažįstamų portretinių fotonuotraukų iš asmeninio gyvenimo. Iš nuotraukų galima spręsti apie žmogaus dvasinę būseną, nuotaiką, džiaugsmus ar rūpesčius. Asmeninė portretinė fotografija yra žmogaus ir jo aplinkos istorija.

  

 

   Pirmojoje portretų parodoje eksponuojami dviejų jaunųjų fotografių - Gintarės Zakarauskaitės 3c ir Brigitos Beržinskaitės 3h darbai.

   Savo nuotraukose autorės stengiasi parodyti žmogaus natūralumą, išryškinti ir atskleisti charakterio bruožus, perteikti vidinį ir išorinį grožį.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija