Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Sferinis kinas – tai mobilus planetariumas, kuriame rodomi filmai 360° kampo formatu. Sferinės projekcinės sistemos pagalba viso kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas vaizdas.

Šių metų gruodžio 20 dieną sferinis kinas lankėsi mūsų gimnazijoje. Mokytojos Janinos Ašutaitytės biologijos pamokos 1 – 2 klasių gimnazistams vyko šiame planetariume. Mokiniai žiūrėjo filmą „Kūno kodas“ ir tapo neįtikėtinos kelionės po žmogaus organizmą dalyviais. Gimnazistai ne tik pagilino biologijos žinias, tačiau išmoko ir naujų dalykų, išvydo dar niekur neregėtų vaizdinių. Filmas savyje sujungia naudingą informaciją ir efektingus vaizdus, kas prikausto dėmesį ir suteikia tikrovišką žmogaus kūno, jo vidaus ir jame vyksiančių neįtikėtinų procesų vaizdą. Tai padės moksleiviams geriau suvokti itin svarbius reiškinius, kurie vyksta tam, kad palaikytų mūsų gyvybę, ir formuoti savo nuomonę apie juos.

Žiūrėdami filmą „Kelionė į biologinę įvairovę“ mokiniai turėjo unikalią galimybę iš arti pamatyti biologijos programoje minimas organizmų karalystes: monerų, protistų, grybų, augalų ir gyvūnų. Elektroninio mikroskopo vaizdai, sukurti naudojant naujausią 3D animacijos technologiją, kvietė iš arti pažvelgti į kiekvieną gyvų organizmų karalystę.

Dar vienas filmas „Gyvybės atsiradimas“ buvo tikra įkvepianti kelionė laiku. Būtent laiko dėka ir turime daug atradimų, kurie susiję su gyvosios gamtos mokslais.

Džiaugiamės, kad paskutinę dieną prieš gražiausias metų šventes mokiniai praleido turiningai.

Pereiti prie turinio