Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

2020 m. vasario 12 dieną gimnazijoje vyko netradicinė biologijos pamoka „Tyrinėju kartu su tėvais“. Šį kartą į biologijos pamoką rinkosi mokinių tėveliai, o pamoką vedė patys mokiniai. Gimnazijos Gamtos tyrimų būrelis, vadovaujamas mokytojos Janinos Ašutaitytės, tėveliams suorganizavo dviejų valandų trukmės pamoką, kurios metu renginio dalyviai ne tik klausė projektinių, tiriamųjų darbų pristatymų, bet ir patys aktyviai dalyvavo praktinėse veiklose.

Tėveliams buvo pasiūlyti trys praktiniai darbai, kuriuos jie atliko grupėse: mielių fermentacijos tyrimas, fermento katalazės aktyvumo reakcija ir krakmolo grūdelių dažymas bei stebėjimas pro mikroskopą. Visi dalyviai buvo labai aktyvūs, noriai įsitraukė į darbą, kėlė hipotezes, ruošė mėginius, pateikė rezultatus, formulavo išvadas, savo darbus įsivertino. Dėkojame tėveliams už aktyvumą, geranorišką, nuoširdumą ir laukiame jų kitą kartą.

Pereiti prie turinio