Spalio 4 d. gimnazijoje paminėjome Tarptautinę mokytojo dieną. Mokytojus pasveikino gimnazijos merginų choras “Saulė” (vadovė D.Lapienė), mišrus ansamblis (vadovė Gražina Mikšienė), “Vaivorykštės” teatro aktoriai (vadovė Birutė Šneiderienė), teatro pamokos artistai (teatro mokytoja Jūratė Videikienė), šokių kolektyvas “Era” (vadovė Reda Žemelienė). Renginio vedantieji Paulius Eigertas ir Raimondas Kiltinavičius ragino mokytojus ne tik šypsotis ir negailėti mokiniams aplodismentų, bet ir ieškant laimės formulės savo mintimis nusikelti į svajonių vietą. Dar gerokai prieš renginį plušėjo didžiulis būrys gimnazistų, vadovaujamas socialinės pedagogės Romutės Pikturnaitės (padėjusios auklėtinės Gabija Tūtoriūtė, Greta Jakštytė, Guoda Mockaitytė, Gustė Sakatauskaitė, Monika Girdžiūtė) ir technologijų mokytojos Irenos Petruitienės (padėjusios mokinės Ieva Kliorikaitytė, Vytenė Samoškaitė, Dominyka Stanaitytė, Ugnė Stanislovaitytė, Greta Kasparaitytė) mokiniai, kurie rūpinosi salės dizainu, apipavidalinimu ir “saldžiais” mokinių namų darbais, kuriuos ruošė Kristina Rušytė, Agnė Mačiulytė, Gabrielė Račaitė, Laura Žičkutė, Inesa Pociūtė, Laura Krankauskaitė, Gintarė Girdžiūtė, Diana Vasiljevaitė, Simona Aleksaitė, Laura Krankauskaitė.

Šventės organizatorė direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė džiaugėsi gimnazijos kolektyvų programomis ir dėkojo visiems prisidėjusiems prie mokytojų dienos organizavimo.