Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gimnazijos mokinių taryba pasveikino mokytojus su tarptautine mokytojų diena. Šventė prasidėjo anksti ryte pasitinkant mokytojus su gėlėmis ir šventine muzika. Gyvą muziką, dainas, eiles mokytojams dovanojo Kamilė Ambrutaitytė, Viktorija Pėkautaitė, Guoda Stalgytė, Edvinas Sutkus, Augustė Pocevičiūtė, Ieva Sapronaitytė, Vėjūnė Rupeikaitė, Edvinas Skarbalius, muzikos mokytoja Gražina Mikšienė. Dvasinę mokytojų pusiausvyra rūpinosi „Gėlių vaikai“ Justas Virbickas, Pijus Bastys, Augustė Žemaitytė, Erika Alijošiūtė, Kamilijia Palaitytė, Beatričė Kukytė.

Šventines dekoracijas dovanojo dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė su mokiniais: Viktorija Čelkyte, Kamile Galdikaite, Deimante Ramonaite, Meda Sakalauskaite, Andrėja Pocevičiūte, Ugne Balčiūnaite.

Šventės organizatoriai: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, mokinių tarybos pirmininkas Pijus Bastys, muzikos mokytoja Gražina Mikšienė, dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė.

Pereiti prie turinio