Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vaizdinga, mokslinė, tiriamoji kelionė prasidėjo Dvaro parke, gėlių žiedų paieškomis. Prisirinkę įvairiausių augalų susibūrėme chemijos kabinete ir pradėjome laboratorinius bandymus. Tyrėme augalų gamtinius indikatorius, stebėjome spalvų pokyčius baziniame, rūgštiniame tirpale ir neutralioje terpėje. Sužinojome, kad ne visi augalai vienodai intensyviai nudažo tirpalus. Integravome matematiką, aprašinėdami ir vaizduodami cheminius indus. Išmokome skaičiuoti nupjautinio kūgio tūrį. Modeliavome geometrines figūras naudodami atomo modelius. Sprendėme kryžiažodį.

Atlikome eksperimentą, piešdami ant filtro popieriaus, panaudoję chemines medžiagas. Deginome išpieštas kalio nitrato figūras.

Darbas mus džiugino, praplėtėme žinias, bendravimo įgūdžius.

L. Juškienė, L. Čiečkiuvienė, V. Klepikovienė ir 1D klasės mokiniai

Pereiti prie turinio