Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vasario 10 d. rajoninį intelektualinis mokinių konkursas “Protų mūšis“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 – osioms metinėms paminėti. Iš viso dalyvavo 20 komandų tai: Smalininkų technologijų ir verslo mokykla ir jų komanda STVM, Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla su komanda TREČIA, dvi komandos Iš Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ISTOGEOMUZ ir KAŽKUR GIRDĖTI, Eržvilko gimnazijos komanda ERŽVILKAS. Komandos iš Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos: 1a klasės komanda PATRIOTAI, 1b kl. Komanda IR AR, 1c kl. Komanda SKYDAS, 1d kl. Komanda ARMATŪRA, Dvi komandos iš 2a klasės: SVETLANIEČIAI ir STANKIEČIAI 2 b kl. Komanda NARSTUKAI ir TROLIAI. Net 3 komandos iš 2c klasės komanda BETA, komanda ALFA ir komanda KANDYS, 3 klasės komanda DIGIDIKOVČIKAI, 3e kl. Komanda EXIT, 3 klasės komanda JOŠI ir 4a klasės komanda USŪRINIAI.

I -ame ture labiausiai sekėsi komandai “DIGIDIKOVČIKAI“ jie surinko daugiausiai taškų (27,5). Sveikiname!

Kitų komandų rezultatai pasiskirstė taip:
USŪRINIAI – 22,5; PATRIOTAI – 19; ISTOGEOMUZ – 18,5; TROLIAI – 17, STANKIEČIAI – 17; SKYDAS – 15; NARSTUKAI – 15; ERŽVILKAS – 14,5; JOŠI – 14; ARMATŪRA – 13,5; EXIT – 13; TREČIA – 12,5; SVETLANIEČIAI – 11,5; ALFA – 11,5; IR AR – 11; BETA – 10,5; KAŽKUR GIRDĖTI – 10; STVM – 9 ir KANDYS – 4,5 taško.
Konkursas vyks 4 etapais: I etapas – vasario 10 d.; II etapas – vasario 24 d., III etapas – kovo 3 d.; IV etapas – kovo 10 d. 13.30 val. Komandoms nugalėtojoms bus įteikiami padėkos raštai ir organizatorių bei partnerių įsteigtas prizas: orientacinis žaidimas Jurbarko dvaro teritorijoje arba edukacine ekskursija Jurbarko dvaro teritorijoje (pasirinktinai). Ir Tankodromo įsteigtas prizas Ekspedicija į pelkę.

Visos komandos susitiks vasario 24 d. gimnazijos aktų salėje. Linkime visoms komandoms sėkmės!

Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė

Pereiti prie turinio