Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Lietuvos jaunųjų matematikų mokykla (LJMM) buvo atkurta 1998 m. Nuo 1998 m. Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą baigė 20 laidų – iš viso 4488 mokiniai. LJMM tęsia 1969-1989 metais veikusios Lietuvos jaunųjų matematikų neakivaizdinės mokyklos darbą. Jaunųjų matematikų mokyklos darbą organizuoja Vilniaus Universiteto matematikos fakulteto dėstytojai. Mokymasis Lietuvos jaunųjų matematikų mokykloje yra neakivaizdinis ir trunka dvejus metus. Sėkmingai baigus šią mokyklą, rekomenduojama toliau tęsti matematikos studijas ne tik Vilniaus Universitete. Šią mokyklą kasmet baigia ir mūsų gimnazijos mokiniai. Šiemet, sėkmingai išlaikę LJMM matematikos konkurso egzaminą, baigė Dominyka Keturauskaitė 4A, Edmundas Martynaitis 4B, Danutė Staškutė 4C. Sveikiname jaunuosius matematikus.

Pereiti prie turinio