Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Lapkričio 21 d. Krašto muziejuje vyko atvira edukacinė veikla – pamoka „Skaitymai, skirti Vydūno 150-osioms gimimo metinėms paminėti“.

Muziejaus darbuotoja Aida Drejerienė papasakojo apie Vydūno asmenybę, jo gyvenimą, veiklą bei pristatė Vydūno portretus. Smalininkų „Ąžuolynės“ teatro aktorė Inesa Kazikaitienė įkūnijo rašytoją Ievą Simonaitytę ir perteikė jos požiūrį į Vydūną. Skambant kanklių garsams (grojo gimnazistė Meda Masaitytė) buvo skaitomos žymaus filosofo, rašytojo mintys apie Tėvynę, meną, kalbą. Įtaigi Jurbarko Konstantino Glinskio mėgėjų teatro aktoriaus Raimondo Buitkaus vaidyba, gimnazisčių Emilijos, Urtės, Austėjos, Lukos perskaitytos ištraukos leido pajusti, koks mums artimas ir suprantamas Vydūno žodis.

Renginio organizatorės – gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Violeta Greičiūnienė ir Vilija Bartusevičienė.

Pereiti prie turinio