Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Kovo 12 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko Kovo 11-osios dienos minėjimo koncertas. Jo metu skambėjo patriotinės dainos apie laisvę ir tautos vienybę. Mokiniai pristatė savo laiškų, skirtų Lietuvai, ištraukas. Antrųjų gimnazinių klasių mokiniai parodė akcijos „Lietuvai ir man“, kurios metu pynė trispalves apyrankes ir kovo 6 dieną Vilniaus Nacionalinėje dailės galerijoje papuošė Gediminaičių stulpų fragmentą, nuotraukas. Jos linksmai papildė koncertą. Šis minėjimas tapo puikia proga visiems kartu pasidžiaugti, kad jau net 25 metus esame laisvi ir nuo nieko nepriklausomi.

Gabrielė Songailaitė ir Paula Alminaitė (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 3C klasės mokinės)
Nuotraukos: Gabrielės Songailaitės, Paulos Alminaitės ir Adolfo Būblaičio.

Pereiti prie turinio