Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

2016 m. rugsėjo 27 d. Jurbarko Antano Giedraičio gimnazijos mokiniai jau tradiciškai laikė Konstitucijos egzaminą.

Šį konkursą organizuoja LR Teisingumo ministerija. Konkurso globėja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Konkursą administruoja UAB „Indiana“.

Konkurso tikslai: skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir valstybingumu; mokiniams suprantamais būdais pateikti Lietuvos valstybės sandaros sampratą, supažindinti su valstybės simboliais, valstybės organų kompetencijomis; ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą.

Konkurso koordinatorė gimnazijoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė kartu su istorijos ir pilietiškumo ugdymo mokytojais Jonu Laurinaičiu, Birute Geniene ir Alina Baltrušaitien džiaugėsi gausiu Konstitucijos egzamino dalyviu skaičiumi gimnazijoje.

Sveikiname Arną Danaitį (istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis), Matą Milerį ir Aušrinę Kovalenkaitę (istorijos mokytoja Birutė Genienė) patekus į Konstitucijos egzamino II-ą etapą, kuris vyks 2016 m. spalio 11 d.

Pereiti prie turinio