Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gegužės 15 d. gimnazijos mokinės kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Greičiūniene važiavo į Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnaziją, kur vyko mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencija „Rašyti – tai duoti ką nors nauja dvasiška“, skirta Juozo Tumo-Vaižganto 150-mečiui paminėti. Konferencijos pradžioje vyko Vilniaus miesto lietuvių kalbos konkursų apdovanojimai, o vėliau savo pranešimus skaitė renginio dalyviai. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos mokinė Neringa Gailiūtė, kuri skaitė savo kūrybos haiku ciklą, skirtą Vaižgantui. Visi konferencijos dalyviai bei juos konsultavę mokytojai gavo įsimintinų dovanų, iš renginio grįžo sužinoję daugiau apie Vaižgantą, jo gyvenimą ir kūrybą.

Sabina Račaitė, Jaunųjų žurnalistų būrelio narė

Pereiti prie turinio