Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 13 d. gimnazijoje vyko mokytojos Laiminos Juškienės organizuojamas matematikos kalėdinis turnyras, kuriame dvyliktoka  turėjo puikią progą pasitikrinti matematines žinias,  be to prieš ruošdamiesi renginiui sprendė  startines užduotis namuose. Įeidami  į vėsią salę visi greitai apšilo išsitraukę lapukus su užduotimis ir taip sužinodami savo komandos numerį  bei draugus. Tačiau uždavinių dar neskubėjo spręsti:  įžangai Živilė su Silvija padeklamavo eilėraštuką apie matematiką,  Laurynas visus užvedė savo akrobatiniu šokiu, šokėjos  Giedrė ir Liuda įtraukė į kalėdinę nuotaiką,  Miglė, Gintautė ir Jūratė padainavo savo kūrybos dainas, su jomis ir prasidėjo pirmasis turnyro etapas.  Jame buvo testiniai klausimai,  todėl net nespėjome pajusti kaip jis prabėgo.

Antrame etape reikėjo gerai pasukti  galvą,  kad gautume teisingą atsakymą. Išsprendus uždavinius atsakymai  buvo tikrinami ir paaiškinami, tuo tarpu komisija kruopščiai sumavo taškus.  Renginio pabaigoje paskelbtos nugalėtojų vietos,  visi apdovanoti padėkos raštais be galo džiaugėsi.

Abiturientė Kamilė Andriulaitytė
Foto Kamilės Andriulaitytės

Pereiti prie turinio