Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

“Esame ant pačių gražiausių metų švenčių slenksčio. Sakoma, jog tokiu laiku susikerta daug lemties ženklų. Dievas gimsta žmogumi, saulė pradeda ilginti dieną… Prasideda ypatingas metas tikėti stebuklu”, tokiomis mintimis Kalėdinio koncerto vedantieji Toma ir Mantas pradėjo šventę. Kalėdinė – koncertinė programa buvo kupina staigmenų ir siurprizų. Klausytojai džiaugėsi mišraus choro, vadovaujamo muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės, atliekamomis dainomis, taip pat mokytojų Gražinos Mikšienės ir Jurgitos Kazinevičienės skambiu duetu ir šeimyniniu tercetu, kurį atstovavo Jurgita Kazinevičienė bei Rugilė ir Kamilė Kazinevičiūtės. Rugilei ir Kamilei šis pasirodymas buvo pirmasis, todėl gimnazijos publika negailėjo aplodismentų.

Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė labai dėkoja visai kūrybinei grupei, tai- muzikos mokytojai Gražinai Mikšienei (šio renginio, jau tapusiu tradiciniu, iniciatorei), jauniesiems pagalbininkams: Stasiui Baronaičiui, Dinui Karpičiui, Deividui Kasparaičiui, Ryčiui Pielikiui, taip pat anglų kalbos mokytojai ir dainų autorei Jurgitai Kazinevičienei, neprilygstamosios Rugilei ir Kamilei Kazinevičiūtėms, aktyviems gimnazistams: Rugilei Sabonytei, Pijui Basčiui, Tomai Simanavičiūtei, Mantui Bendžiui, Gretei Kazakevičiūtei, Gretai Bukauskaitei ir Gražinos Mikšienės Mišriam chorui.

Pereiti prie turinio