Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Kalėdų metas pripildytas gerumo, švelnumo, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu. Šventos Kalėdos yra didelio džiaugsmo šventė, kuriuo dalijamės, sveikindami vieni kitus. Tai širdies įvykis, vilčių išsipildymo šventė, liudijanti, kad pasaulis – tai vieta, kurioje įsikūnijo Meilė. Šie žodžiai nuskambėjo renginio pradžioje. Šventės metu vyko ne tik tradicinis Kalėdinis koncertas, kurio metu savo dainomis džiugino mišrus choras, vadovaujamas Gražinos Mikšienės (choro dainos: „Vai atvažiuoja šventa Kalėda“, „Aš noriu Kalėdų“, „Let it snow“, „Man palinkėti gerų Kalėdų“, „Baltas sniegas“) , solistai Guoda Stalgytė, Mantas Širkevičius, akordionistas Orestas Palšauskas, bet ir įvardinti nominacijų nugalėtojai bei daugiausia balsų surinkę nominantai.

Gimnazijos bendruomenę pasveikino ir metų mokytojos nominaciją įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Metų renginių siela Nominaciją paskelbė ir įteikė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė.

Renginį organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė ir gimnazijos mokinių tarybos pirmininkas Irmantas Norkūnas bei pavaduotojas Valdas Valavičius. Garso garso operatoriai Antanas Gustaitis ir Erikas Ramanauskas, dailininkė Jurgita Davidavičienė. Renginio vedėjai Vėjūnė Rupeikatė ir Domantas Juškys paskelbė 2018 metų laimėtojus.

Stadiono (salės) pažiba – Haroldas Budrius. Nominaciją įteikė kūno kultūros mokytojas Povilas Valaitis.
Metų hobis – Emilija Saročkaitė. Nominaciją įteikė fizikos mokytojas Antanas Kiniulis.
Metų mega protas – Viktorija Rainytė. Nominaciją įteikė informacinių technologijų mokytoja Erika Liutkevičienė.
Metų veikliausias – Augustė Pocevičiūtė. Nominaciją įteikė gimnazijos mokinių tarybos pirmininkas Irmantas Norkūnas.
Metų stilingiausias – Haroldas Kuliešius. Nominaciją įteikė dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė.
Metų linksmuolis – Andrius Vilimas. Nominaciją įteikė mokinių tarybos pirmininko pavaduotojas Valdas Valavičius.
Metų mokytoja – Daiva Karčiauskienė. Nominaciją įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.
Metų mokytojas – Linas Klijūnas. Nominaciją įteikė gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius.
Metų renginių siela – Vėjūnė Rupeikaitė. Nominaciją įteikė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė.
Metų porelė – Greta Skilinskaitė Arnas Levonauskas. Nominaciją įteikė gimnazijos mokinių tarybos narė Rugilė Mažeikaitė.
Metų džentelmenas – Normantas Bataitis. Nominaciją įteikė gimnazijos tarybos pirmininkė Jurgita Kazinevičienė.
Metų ilgiausių kasų savininkė – Saulė Ignatavičiūtė. Nominaciją įteikė gimnazijos mokinių tarybos narė Augustė Pocevičiūtė.

Pereiti prie turinio