Balandžio 7 dieną startavo nauja jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS). Tai iniciatyva, skirta moksleiviams, kuri padeda jiems atrasti mentorius, konsultuojančius mokslo, karjeros pasirinkimo ir kasdienybės klausimais. Taip pat iniciatyvos interneto svetainėje (https://smms.lt/) pateikiama naudinga informacija apie mokymąsi, turiningą laisvalaikio praleidimą.

Iniciatyvos tikslas yra padėti 1–12 klasių moksleiviams geriau įsisavinti žinias, kurios yra suteikiamos besimokant nuotoliniu būdu. Atrinkti iniciatyvos savanoriai asmenys – mentoriai – padeda užsiregistravusiems moksleiviams gauti teorinę medžiagą, reikalingą tolimesniam mokymuisi, konsultuoja nuotolinio mokymosi klausimais. Visa pagalba moksleiviams yra suteikiama naudojantis nuotolinio bendravimo priemonėmis. Iniciatyva yra aktyvi karantino laikotarpiu visoje Lietuvoje su galimybe pratęsti veiklą ateityje.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą bei registracija: www.smms.lt

Iniciatyvos organizatoriai – Lietuvos moksleivių sąjunga, Vilniaus universiteto Studentų atstovybė, Lietuvos studentų sąjunga ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.
    Iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu info@smms.lt