Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Liepos 15 d. 16.00 ir 18.00 val. Jurbarko kultūros centre įvyko iškilminga brandos atestatų įteikimo ceremonija. I-ame sraute atestatus gavo A, B, C ir D, o II-ame E, f, G, h klasių abiturientai. Simo Velonskio įsteigtas premijas, šio fondo patikėtinis Vidimantas Urbonas įteikė, Neringai Jucevičiūtei ir Simonui Mikšiui. Gimnazijos mecenatas Eugenijus Kriaučiūnas premijomis apdovanojo Deimantę Smirnovaitę ir Kristį Balčiūną. Brandos atestatus su pagyrimu gavo Neringa Jucevičiūtė ir Simonas Mikšys. Pirmiausia brandos atestatus gavo tie abiturientai, kurių vienas iš brandos egzaminų įvertinimų buvo 100 balų tai: Agnė Stankaitytė, Deividas Iavaškevičius, Dovilė Dubinskaitė, Lukas Stasiūnas, Agnė Treinytė, Samanta Šmuilaitytė, Miglė Matukevičiūtė. Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius įteikė padėkos raštus už labai gerą mokymąsi ir nuoširdų dalyvavimą gimnazijos kultūrinėje meninėje veikloje. Už labai gerą mokymąsi buvo apdovanoti: Neringa Jucevičiūtė, Deimantė Smirnovaitė, Miglė Matukevičiūtė, Kristis Balčiūnas, Deimantė Gudelytė, Rasa Indičianskaitė, Brigita Laurinaitytė, Justė Dragūnavičiūtė, Iveta Mačaitytė, Rimvydas Nekriošius, Agnė Stankaitytė, Justė Juškevičiūtė, Gediminas Norkus, Brigita Baršauskaitė, Klaidas Laskevičius, Mantas Baliukynas, Gintarė Balčiūtė. Už labai gerą mokymąsi ir nuoširdų dalyvavimą kultūrinėje meninėje veikloje: Raimondas Kiltinavičius, Simonas Mikšys, Agnė Mikalauskaitė, Ieva Tamošaitytė, Marta Kikščionaitytė. Už nuoširdų dalyvavimą gimnazijos kultūrinėje meninėje veikloje: Paulius Eigertas, Dominyka Stulginkytė, Eiva Dobilaitė, Deividas Ivaškevičius, Simona Pilipaitytė, Dominykas Mazur, Gema Dimaitytė, Mantas Švenčionis, Svajūnas Birgiolas, Rugilė Jievaitytė, Greta Lendraitytė, Gerda Ramutytė. 

Direktoriaus įsakymą skaitė direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė. Iškilmingą brandos atestatų įteikimo ceremoniją vedė Arnas Ašmonas. Tėvų vardu kalbėjo Laima Gardauskienė. Šventėje dalyvavo Seimo nario Broniaus Paužos padėjėja Ilona Pocienė, Simo Velonskio premijų fondo patikėtinis Vidimantas Urbonas, gimnazijos mecenatas Eugenijus Kriaučiūnas, Jurbarko rajono mero pavaduotojas Kazimieras Šimkus, jaunimo reikalų koordinatorė Audronė Balčiūnienė, Jurbarkiškių klubo prezidentas Romas Dainius, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus pavaduotoja Genovaitė Pocevičienė.

Pereiti prie turinio