Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vasario 12 d. gimnazijos aktų salėje vyko integruota pamoka, skirta Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Dalyvius pasveikino šokių pamokos merginų grupė, vadovaujama Redos Žemelienės. Dainas apie Lietuvą atliko mišrus choras vadovaujamas Gražinos Mikšienės. Išgirdome Vytauto Kernagio „Baltas paukštis“, Kęstučio Vasiliausko „Žemėj Lietuvos“, Antano Baranausko „Giedu dainelę“, solistai Mantas Širkevičius ir Guoda Stalgytė. Vedantieji Vainora ir Mantvydas visiems skelbė, kad vasario 16-oji – nenuginčijamas mūsų tautos tvirtybės bei vienybės liudijimas, tarsi gyvas įsipareigojimas būsimoms kartoms.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jolantos Norkūnienės 2-ų klasių mokiniai Deimantė, Eimantas, Benas, Gabija, Adrija, Viktorija ir Gintarė pasidalino savo mintimis apie gimtąją šalį.

Pereiti prie turinio