Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vasario 15 d. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje vyko integruota pamoka, skirta Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio deklaracijos 70-mečiui paminėti. Istorijos mokytojai Jonas Laurinaitis ir Birutė Genienė pamokoje supažindino su LLKS deklaracijos istorija, skambėjo gimnazistų mišraus choro, vadovaujamo muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės, bei solistų atliekamos lietuviškos, patriotinės dainos. Renginyje dalyvavo ir visus su vasario 16-tąja pasveikino ir Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė.

Pamoką organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, muzikos mokytoja Gražina Mikšienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolanta Norkūnienė, istorijos mokytojai Birutė Genienė ir Jonas Laurinaitis, dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė, technologijų mokytojas Adolfas Būblaitis.

Pereiti prie turinio