Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Prašymus mokytis pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį (I gimnazijos klasėje) bus galima teikti nuo 2024 m. birželio 6 d. iki liepos 5 d.

Prašymus mokytis II-IV gimnazijos klasėse galima teikti nuo birželio 6 d. iki rugpjūčio 31 d.

Prašymas galioja tik tada, kai kartu pateiktas asmens išsilavinimą patvirtinantis dokumentas (pagrindinio ugdymo I dalies baigimo pažymėjimas, mokymosi pasiekimų pažymėjimas ar pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas). Išsilavinimo dokumentus mokiniai gaus ne anksčiau, kaip mokslo metų užbaigimo dieną. Raginame neskubėti ir abu dokumentus – prašymą ir išsilavinimo dokumentą – pateikti kartu. Taip bus sugaišta mažiau laiko. Prašymų pateikimo eiliškumas neturi jokios įtakos mokinių priėmimui. Priimsime visus, norinčius mokytis gimnazijoje.

Jei reikia išsamesnės informacijos, prašome kreiptis:
v.uosaitiene@jurbarkogimnazija.lt,
renata.streleckiene@jurbarkogimnazija.lt,
arba tel. +370 667 59 552.

Informaciją apie priėmimo tvarką, prašymo formas, dokumentų pateikimo tvarką rasite interneto svetainėje gegužės mėn.

Pereiti prie turinio