Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gyvename Didžiuoju laukimu. Iki Šventų Kalėdų liko visai nedaug. Kiekvienas vis kitaip susikuria šventę Vieniems – „Šventė – tai susitikimas su artimaisiais ir draugais“; Kitiems „tai eglutė ir po ja rastos dovanos“; arba „šeimoje surengtas kalėdinis koncertas“; o gal? „įdomūs Kalėdiniai filmai, atostogos“; „nepaprastas grožis pro spindintį langą…“
Svarbiausia, kad „tą nuostabią dieną visi susėda prie balto stalo, ant kurio uždegta šventinė žvakė…”.

Tokiais žodžiais pradėjo Kalėdinį koncertą ir Gimnazijos Metų nominacijas 2015, vedantieji Laura Žičkutė ir Laertas Mankus. Renginio metu visi galėjo pasiklausyti mišraus choro, vadovaujamo Gražinos Mikšienės, atliekamų dainų: ,,Už girių girių ugnelė dega“, ,,Aleliuja“, solistės Guoda Stalgytė ir Ieva Sapronaitytė, gitara pritarė Rasa Tumšytė, ,,Gal tai Kalėdos“ bosine gitara pritarė Andrius Šleinius ir Gytis Gegužis, ,,Krenta sniegas“, bosine gitara Andrius Šleinius, gitara Rokas Ralys, ,,Žiemos pėdsakai“ ukulele pritarė Ieva Sapronaitytė.
Visą mėnesį gimnazijos mokiniai galėjo balsuoti ir išrinkti pačius verčiausius nominantus. Renginyje buvo paskelbtos daugiausia balsų surinkusių nugalėtojų pavardės.

1.Stadiono (salės) pažiba: Pijus Videika.
2. Metų atradimas: Edvinas Kupcikevičius.
3.Metų protas: Egidijus Grygolaitis.
4.Metų veikliausias: Adomas Kulikauskas.
5.Metų stilingiausias: Viktorija Vilkelytė.
6. Metų mokytoja: Gražina Mikšienė, Danguolė Šimanskienė.
7. Metų mokytojas: Povilas Valaitis, Jonas Laurinaitis.
8.Metų šypsena: Matas Globys.
9.Metų ryškiausias: Matas Venslauskas.
10. Metų eisena: Edvinas Kupcikevičius.

Nominacijas paskelbė ir įteikė: Direktorius Alvydas Januškevičius, direktoriaus pavduotojos ugdymui Jolanta Gudelienė ir Irena Giedraitienė, gimnazijos tarybos pirmininkė Jurgita Kazinevičienė, mokinių tarybos pirmininkė Toma Simanavičiūtė, nominacijų autorė Ingrida Krištopavičiūtė, aktyvistė Laura Žičkutė, mokytojai Jonas Laurinaitis ir Povilas Valaitis.
Jurbarko rajono savivaldybės švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Zita Tytmonienė renginio dalyvius pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir apdovanojo Ievą Sapronaitytę rajoninės muzikos olimpiados laimėtoją.

Sveikiname nominacijų nugalėtojus ir visiems linkime gražių, ramių Šv. Kalėdų ir Linksmų Naujų Metų!

Pereiti prie turinio