Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Mūsų gimnazijos bendruomenės iniciatyva visą gruodžio mėnesį vyko gerumo akcija „Spalvotos Kalėdos“. Šios akcijos tikslas – gerumo skleidimas, dalijimasis ir bendrystės ugdymas. Mokiniai kartu su technologijų, dailės ir kitų dalykų pedagogais kūrė rankdarbius iš popieriaus, medžio bei kitų medžiagų tam, kad pajustų kalėdinę dvasią, sukurtų dovanėles vaikams, kuriems labai reikalingas džiaugsmas bei meilė, nes šįkart viskas skirta vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Tai, ką sukūrė, paaukojo gimnazijos bendruomenės nariai, buvo nusiųsta į Mamų uniją, iš kurios sėkmingai nukeliavo pas mažuosius ligoniukus. Tikimės, kad ši graži iniciatyva sušildė ne tik kūrusių dovanėles širdis, bet ir jas gavusiųjų širdeles.

Justė Pileckytė, Jaunųjų žurnalistų būrelio narė

Pereiti prie turinio