Kalėdiniam šurmuliui įsisiūbavus, šventiškai nusiteikę 2Gb klasės mokiniai gruodžio 11 d. prisidėjo prie Jurbarko miesto gražinimo papuošdami prie autobusų stoties stovinčią eglutę. Žaliaskarė buvo padabinta gimnazistų rankomis padarytomis dekoracijomis – sidabru bei auksu tviskančiais kankorėžiais. Nepabūgę spaudžiančio šaltuko, jie noriai kibo į darbus: kas nuo šalčio saugojosi dainuodami kalėdines dainas, o kas šildė vieni kitus šypsenomis ir geru žodžiu. Moksleiviai džiaugėsi savo darbo rezultatu, taip pat sulaukė ir daug pagyrų už kūrybiškai ir išradingai papuoštą eglę. Tikimasi, jog ši eglutė pamalonins ne tik jurbarkiečių, bet ir miesto svečių širdis. Tad belieka tik laukti sniego ir žiemos atostogų.

Sveikiname visus su artėjančiomis šventėmis ir linkime taip pat kūrybiškai ir išradingai kalėdine nuotaika apgaubti ir savuosius namus.

Miglė Birgiolaitė 2Gb klasė