Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gegužės 5 dieną I B ir I A klasių mokiniai vyko į Bitėnuose esantį Martyno Jankaus muziejų – ten vyko teatralizuota edukacija „Knygnešių keliais – misija įmanoma“, skirta paminėti Spaudos atgavimo dieną.

Mūsų gimnazijos komanda kartu su bibliotekininke Vaida Sendžikiene ir socialine pedagoge Dale Eidokaitiene nusikėlė į spaudos draudimo laikotarpį ir nešė „uždraustąją“ spaudą. Svarbiausia užduotis buvo orientuotis nežinomose vietovėse ir pernešti gautą spaudą, išsisukant nuo žandarų tardymų ir sėkmingai pereinant pasienio patikrinimo punktą.

Galime pasidžiaugti, kad mūsų komanda užduotį įvykdė puikiai!

Renginio pabaigoje dalyviams įteiktos padėkos ir atminimo dovanos, komandos turėjo galimybę stebėti Pagėgių pasienio rinktinės kinologų pasirodymą su šunimis.

Pereiti prie turinio