Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Birželio 6 d. Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijoje vyko DofE (The duke of edinburgh’s international award) apdovanojimų programos dalyvių žygio dalies pristatymas bendruomenei.

Birželio 19 d. vyks apdovanojimų ceremonija, kurioje Gabrielė Gvazdauskaitė bus apdovanota bronzos lygio ženkleliu.

DofE apdovanojimų dėka viskas tampa daug paprasčiau ir smagiau! Tam, kad galėtum tapti visapusiška asmenybe, DofE apdovanojimų programa siūlo keturias skirtingas veiklas: žygius, sportą, įgūdžius ir savanorystę.

Kviečiame gimnazijos mokinius tapti DofE programos dalyviu. Į visus rūpimus klausimus atsakys šios programos koordinatorė gimnazijoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, vadovė Lina Maskolaitienė ir žygio vadovas Linas Klijūnas.

Меs manome, kad savo svajonių išpildymas, įgyti nauji įgūdžiai ir draugai yra geriausias apdovanojimas DofE programoje. Mes skatiname tave pradėti nuo bronzos siekimo ir palaipsniui priimti vis didesnius iššūkius siekiant sidabro ir aukso.

Pereiti prie turinio