Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

The Duke of Edinburgh’s International Award (arba DofE apdovanojimai) yra pasaulyje gerai žinoma neformalaus ugdymo(si) programa jaunimui. Programa pradėta 1956-ais metais Edinburgo hercogo princo Filipo (Prince Philip) Didžiojoje Britanijoje ir nuo tada išplito po 140 pasaulio šalių. Daugiau nei 8 milijonai jaunų žmonių jau dalyvavo šioje programoje. Lietuvoje programa įgyvendinama nuo 2006 metų.

DofE tarptautinių apdovanojimų programa yra išskirtinė ugdymosi programa jauniems žmonėms. Programa jiems padeda ugdyti savo talentus, mokytis iš patirties įveikiant iššūkius ir įprasminant savo laisvalaikį.

Džiaugiamės, kad birželio 5,6 dienomis mokiniai įveikė 26 km. bronzos kvalifikacinį žygį, kurį organizavo fizinio ugdymo mokytojas Linas Klijūnas Viešvilės seniūnijoje. Sveikiname!

Šiais metais žygiavo dvi komandos: Fausta Žakevičiūtė Ib, Miglė Šašytė Ib, Augustė Bunikytė Ib, Enrika Dumčiūtė IIIb, Samanta Mažrimaitė IVb, Augustinas Davidavičius Ic, Julius Liaudenskis IIIb, Armanda Urpšaitė Ia. Šaunuoliai!

Primename, kad šios programos koordinatorė mūsų gimnazijoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, vadovė Lina Maskolaitienė, žygio vadovas Linas Klijūnas.

Pereiti prie turinio