Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Sveikiname Gabrielę Gvazdauskaitę, pasiekusią bronzos ženklelio apdovanojimo lygmenį DofE programoje!

DofE apdovanojimų programa visuomet yra iššūkis, kurį išsikėlė gimnazistės: Neringa Gailiūtė, Samanta Mažrimaitė, Ditė Vaitekūnaitė, Gabrielė Gvazdauskaitė ir Ieva Andriukaitytė.

Gegužės 20-21 d. įvykdydamos programos Žygio dalį. Starto ir finišo vieta pasirinkta vasaros estrada Girdžiuose, nakvynei – stovyklavietė netoli Jono Žemaičio bunkerio. Iš viso nueita 24 km. Žygio metu merginos taip pat įgyvendino ir grupėje išsikeltą tikslą – surinkti apie 30 skirtingų augalų lapų ir kaip galima daugiau jų įvardinti.

Gabrielei Gvazdauskaitei tai buvo paskutinis laiptelis į bronzos ženklelio apdovanojimą. Džiaugiamės, kad Gabrielė kartu su vadovais vyks į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją Vilniuje.

The Duke of Edinburgh’s International Award yra pasaulyje pirmaujanti jaunimo apdovanojimų programa, kurioje dalyvaudami visi gali patirti daugybę nuotykių, susirasti draugų, atrasti savo užslėptus talentus, geriau pažinti save. DofE apdovanojimai kryptingai ugdo įgūdžius, padeda išmokti išsikelsi savo tobulėjimo tikslus ir tinkamai susiplanuoti veiklas.

Jei nori dalyvauti DofE apdovanojimuose, tau reikia žinoti, kad tai – asmeninis iššūkis, todėl niekas nelygins tavęs su kitais programos dalyviais. Mes manome, kad svarbu lenktyniauti ne su kitais, o su pačiu savimi. Kaip tai įmanoma? Tiesiog stengiantis šiandien būti geresniu, negu buvai vakar. Ir tik nuo tavęs priklauso, ar tu nori keistis, tobulėti, būti sėkmingesniu žmogumi.
Labai svarbu, kad dalyvaudamas DofE apdovanojimų programoje tu pats išsikelsi savo tobulėjimo tikslus. Ir tik nuo tavęs priklauso, kaip toli eisi ir kur atrasi savo galimybių ribas. Jei išsikelsi per lengvus tikslus, tu jų greitai pasieksi ir nejausi pasitenkinimo jausmo, o jei per sunkius – nusivilsi jų neįveikęs. Todėl į pagalbą visada ateis DofE vadovai, kurie patars ir padės pasirinkti tinkamiausią iššūkį. Jų padedamas tu pasieksi daug daugiau, nei dabar įsivaizduoji!

Primename, kad mūsų gimnazijoje šios programos koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, vadovė Lina Maskolaitienė, žygio vadovas Linas Klijūnas.

Pereiti prie turinio