Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio mėnesį gimnazijoje pasibaigė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų organizuotas dailyraščio konkursas „Rašom 2018!“, skirtas Simono Daukanto metams.

Mokytojos Birutės Vančienės parinktą Simono Daukanto ištrauką iš veikalo „Būdas senovės lietuvių, kalnėnų ir žemaičių“ perrašė daugiau kaip 20 gimnazistų. Tačiau komisija (lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai) geriausiais pripažino tik 6 darbus: I vieta – Vėjūnė Rupeikaitė ir Jonė Adomavičiūtė, II vieta – Matas Mankus ir Vika Lukauskaitė, III vieta – Gina Stonkutė ir Emilija Saročkaitė. Šiems mokiniams įteiktos direktoriaus Alvydo Januškevičiaus padėkos ir atminimo dovanėlės su mūsų gimnazijos simbolika. Sveikiname nugalėtojus!

Geriausius konkurso darbus galima pamatyti 3 gimnazijos aukšte esančiame stende.

Mokytoja Violeta Greičiūnienė

Pereiti prie turinio