Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 22 d. 1C klasėje vyko atvira integruota matematikos ir lietuvių k. ir literatūros pamoka „Kūčių bei Kalėdų tradicijos ir magija“. Nuotoliniu būdu pamoką vedė mokytojos Asta Zikienė ir Violeta Greičiūnienė. Pamokos metu mokiniai pateikė grupėmis atliktus namų darbus, kuriuose kūrybiškai apžvelgė didžiųjų metų švenčių tradicijas, susiejo jas su nūdiena, o atlikdami užduotis pamokos metu praktiškai pritaikė turimas žinias ir įgijo naujų.

Virtualioje pamokoje svečiavosi apie 10 gimnazijos pedagogų. Mokytoja Asta Akutaitienė, baigiantis pamokai, sukūrė smagų eiliuotą apibendrinimą „Pakartokim, ką išmokom“:

Stebuklinga pamoka,
Tai Kalėdų Dovana.
Dovanota Jums su Meile,
Pasitinkant žiemos šventę.
Burkit, žaiskit ir linkėkit,
Dekit žvakę, meskit batą,
Suskaičiuokite žirnius, pupeles ir kūčiukus,
Tuo pačiu ir sutvarkysit, ir išbursit, ir pažaisit,
Pajudėsit ir matysit,
Kad ir nuotaika geresnė,
Ir spintelė daug švaresnė.
O skaičiuodami spėliokit, o spėliodami kvailiokit..
Tokios yr jau tos Kalėdos,
Ypač šiemet, kai daug sėdit!

Pereiti prie turinio